Crtaj, boji i osvoji!

07.11.2017.
Crtaj, boji i osvoji!

Na ovogodišnjem likovnom konkursu za predškolce i prvake koji je organizovala kompanija "Forma Ideale" tokom septembra na temu "Moja idealna soba", učenici I/2 razreda Grubor Uroš i Kutle Iskra Ivona osvojili su prvo i drugo mesto. Više od 55.000 prvaka i predškolaca učestvovalo je na ovogodišnjem konkursu . Žiriranje pristiglih radova obavljeno je tokom oktobra, nakon čega su proglašeni dobitnici nagrada u obe kategorije – po 3 prve, 4 druge i 6 trećih nagrada. Prva nagrada je dečija soba ,a druga kompjuerski sto.

Smiljka Aleksić Saulić