,, Nacrtaj , oboji i osvoji !“

07.11.2017.
,, Nacrtaj , oboji i osvoji !“

Na ovogodišnjem likovnom konkursu za predškolce i prvake koji je organizovala kompanija Forma Ideale tokom septembra na temu ,, Moja idealna soba “ , učenici I /2 razreda Grubor Uroš i Kutle Iskra Ivona su osvojili prvo i drugo mesto.Više od 55.000 prvaka i predškolaca učestvovalo je na ovogodišnjem konkursu . Žiriranje pristiglih radova obavljeno je tokom oktobra, nakon čega su proglašeni dobitnici nagrada u obe kategorije – po 3 prve, 4 druge i 6 trećih nagrada.Prva nagrada je dečija soba , a druga kompjuerski sto.

Smiljka Aleksić Saulić