Novosti arhiva

Slatkiš za slatkiše

28.12.2021.
Slatkiš za slatkiše

28.12.2021.u Dečjem pozorištu podeljeni su paketići deci sa invaliditetom i autizmom.Paketiće su poklanjali i oformili učenici od 1. do 8.razreda naše škole.Decembar mesec je bio mesec darivanja ,pa su svi učenici naše škole rado učestvovali u akciji,,Slatkiš za slatkiše,,.Učenici đačkog parlamenta prisustvovali su dodeli Paketića deci sa autizmom i invaliditetom .Zajedno su uživali u novogodišnjoj predstavi i tim povodom od udruženja ,,Iza duge,,su dobili medalju prijateljstva i zajedničke saradnje.,,Jezik prijateljstva nisu reči,nego dela,,.

Laura Antelj

1 | 2Sledeća strana