Novosti arhiva

UPIS U PRVI RAZRED

23.03.2021.
UPIS U PRVI RAZRED

Obaveštavamo roditelje da upis u prvi razred osnovne škole za školsku 2021/2022. godinu počinje 1.4.2021. godine.
I ove godine roditelji budućih prvaka mogu na portalu eUprave https://euprava.gov.rs/ da zakažu termin za upis i testiranje deteta. Pokretanjem usluge eZakazivanje na pomenutom portalu, zakazuje se termin za upis i testiranje deteta.
Ukoliko imate tehničkih problema molimo Vas da kontaktirate školu na tel: 024/753-028.
Stručna služba škole će Vas kontaktirati radi daljeg dogovora.
Testiranje ćemo započeti od druge polovine aprila i trajaće dok sva deca ne budu obuhvaćena.

Aleksandar David