2. KAMP AVANTURE U SLIKAMA

05.09.2019.
2. KAMP AVANTURE U SLIKAMA

Učenici nižih razreda naše škole su krajem avgusta boravili u blizini Ludaškog jezera, i upoznavali biljni i životinjski svet neposredne okoline. Družili se, igrali, zabavljali, i nadamo se stekli nove drugare i prijatna iskustva. Bogatili su svoja znanja zahvaljujući stručnim saradnicima, ornitolozima, Otu Sekereš, Milanu Vukotiću, i biologu, dr Gaboru Mesaroš. Pesnikinja Aranka Kiš se družila sa decom, i podelila im svoju novu zbirku pesama. Nastavnici škole, Feliks Krivošija, Miroslav Petrović, Dijana Stevanović Uherek, Flora Peić Vereš i Žužana Zec su organizovali i vodili edukativne, kreativne, zabavne i sportske aktivnosti. Prijatelji kampa su bili Gabor Kovač, Tamaš Sakač, Ferenc Balog, Jožef Čemere, Čaba Varga, Šandor Zemko, i porodice Sekereš, Vereš, Bukovec i Nađđerđ.
Zahvaljujemo se na podršci i uspešnoj saradnji.

Žužana Zec

Prethodna strana1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8Sledeća strana