Mali fudbal

11.10.2017.
Mali fudbal

Fudbalska ekipa naše škole (5. i 6. raz.)je učestvovala na turniru "Liga SU šampiona" u Subotici . U prve dve utakmice su pobedili svoje vršnjake iz OŠ " Hunjadi Janoš"(1:0) i OŠ" Ivan Goran Kovačić" (2:1). U trećoj utakmici su poraženi od ekipe OŠ"Ivan Milutinović" (2:5). Za ekipu naše škole su igrali: Takač David, Marton Oliver, Čupak Albert, Ekteš Levente iz 5/4 raz. Šereg Leo iz 6/1raz. Jujić Luka i Joculov Danijel iz 6/2raz. Fuleki Balint, Vojnić Denis, Rafai Daniel i Benčik Balaž iz 6/3raz. i Pešti Bence iz 6/4raz.
Momcima Čestitamo na postignutom rezultatu i fer i sportskom ponešanju.

Zlatko Evetović