Prva strana O školi Pesnik Miroslav Antić Zaposleni Učenici Eko kutak Takmičenja Vodič za osmake Novosti Dokumenti Javne nabavke E-dnevnik Biblioteka Korisni linkovi Arhiva Letopis škole Kontakt

Naši vjeroučenici na likovnom natječaju subotičke biskupije

12.06.2017.
Naši vjeroučenici na likovnom natječaju subotičke biskupije

Naši učenici koji pohađaju katolički vjeronauk, ove godine sudjelovali su na likovnom natječaju Subotičke biskupije. Tema je bila prikaz Presvetog oltarskog sakramenta, tj. Isusa Krista koji među nama prebiva pod prilikama kruha i vina. Svoje radove su poslali uglavnom učenici četvrtih, petih i šestih razreda. Od ukupno pristiglih 700 radova sa teritorija čitave Subotičke biskupije, naši vjeroučenici su postigli slijedeće rezultate: Virág Csiszár IV/4 razred: glavna nagrada (put u inozemstvo), Annamária Slávik IV/4 razred: I. nagrada, Ramóna Farkas VI/3 razred: I. nagrada, Noémi Szalai VI/4 razred: I. nagrada, Vivien Tót V/3 razred: II. nagrada, Ivona Ludaić V/1 razred: II. nagrada, Valentin Csákány IV/3 razred: III. nagrada i Viola Fejós V/4 razred: III. nagrada.

Čestitamo !

József Koleszár