Dečija nedelja

13.10.2023.
Dečija nedelja

Prva nedelja oktobra bila je u znaku dečije nedelje. Zajedničkom saradnjom učenika i nastavnika imali smo veoma bogat program tokom dečije nedelje od prvog do osmog razreda. Učenici su učestvovali u raznim sportskim susretima, plesu, matematičkim i logičkim igrama, organizovana je šetnja oko palićkog jezera, zatim smo uz pratnju turističkog vodiča razgledali gradske znamenitosti grada Subotice, popeli se na vidikovac gradske kuće, posetili su nas pčelari i ispričali predivnu priču kako nastaje med i zašto je med zdrav za sve nas, naravno, na kraju su nas i počastili medom.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6Sledeća strana