Novosti arhiva 2018/19

Zapaženi uspeh naših učenika

24.06.2019.
Zapaženi uspeh naših učenika

Učenici naše škole, pod vođstvom nastavnika geografije Feliksa Krivošije, koiji su u okviru manifestacije "Dani planinara", učestvovali na prvenstvu Srbije u planinarskoj orijentaciji zabeležili su zapažene rezultate.

Pionirska muška ekipa Planinarskog sportskog kluba "Spartak iz Subotice, u sastavu: Aleksa Orlović, Leo Šereg i Marko Petrović, je osvojila prvo mesto i tako postala šampion Srbije. U istoj uzrasnoj kategoriji ženska ekipa, u sastavu: Zoja Marks, Ivona Ludaić i Lorena Ledenjak, osvojila je drugo mesto.

Preuzeto sa sajta:
www.subotica.com/vesti/suboticani-uspesni-na-takmicenju-u-planinarskoj-orijentaciji-id35304.html

Aleksandar David