PESNIČKI KONKURS

09.10.2019.
PESNIČKI KONKURS

Udruženje balkanskih umetnika otvara besplatni PESNIČKI KONKURS POSVEĆEN DECI POVODOM DEČJE NEDELJE, TEMA JE SLOBODNA, NIJE OGRANIČENA BROJEM STIHOVA PESME I STAROSNOM GRUPOM UČESNIKA.

NAGRADE SU KNJIGE: Ružice Ciko, Gordane Ćulibrk, Sime Golubovića, Aranke Kiš, Suzane Vidaković, Vukomana Rakočevića, Mirjane Đapo i minijaturne slike, kao i elektronske DIPLOME za prva tri mesta, a ostali učesnici dobijaju elektronske ZAHVALNICE. Postoji mogućnost objave elektronske knjige, kao i besplatnog zbornika, ali to će zavisiti od broja prispelih radova i mogućih sponzora.

Konkurs traje od 7.10. do 13.10.2019.

Radove potpisane imenom i prezimenom slati na dole navedeni mail, a iste će pregledati i oceniti žiri u sastavu učenika iz OŠ"Miroslav Antić" Palić koji će napisati recenziju knjige svojim okom i srcem viđene te istu ilustrovati i pripremiti za štampu, jer oni to zaslužuju, mogu i hoće.

kikavolisekub@gmail.com

Dijana Stevanović