Bez alata nema zanata

22.05.2019.
Bez alata nema zanata

Odeljenje I/1 je u okviru Projektne nastave odršalo radionicu ,,Bez alata nema zanata". Svi učenici su kroz mnostvo predmeta rado učestvovali na zadatu temu .
Učenici su usmeno opisivali stvari iz neposrednog okruženja,birali odgovaraajuče reči i bogatili rečnik, pravilno su napisali kratke rečenice jednostavne strukture, sarđivali su sa vršnjacima, prepoznavali su i imenovali nekoliko alata i zanimanja i na času likovnog uradili likovni rad sa reciklažnim materijalom. Svi su uživali i ponovili su naučeno gradivo iz prethodnog perioda. Pevali su pesmice iz predhodnog perioda.

Laura Antelj

1 | 2Sledeća strana