Planinarski izlet - Rajac 2019.

17.05.2019.
Planinarski izlet - Rajac 2019.

Planinari naše škole (učenici VIII/1, VIII/2 i VII/1 razreda) boravili su 11. i 12. maja na planini RAJAC . Boravili smo dva dana na ovoj ŠUMADIJSKOJ lepotici u planinarskom domu čika "Duško Jovanović". Po izuzetno lepom vremenu planinarili smo po obroncima "Suvobora" i popeli se na vrh Rajca (648 m) gde smo svim učesnicima uručili članske kartice planinarskog saveza.U okviru akcije posetili smo u Aranđelovcu pećinu "Risovaču" (stanište paleolitskog čoveka) kao i kulturno istorijske spomenike na "Oplencu" u Topoli.Svim učesnicima hvala na korektnom ponašanju i saradnji.
Pratioci grupe bili su nastavnici: Savović Milena, Jakšić Melanija, Lidija Šimon i Feliks Krivošija.

Feliks Krivošija

1 | 2 | 3Sledeća strana