Prijem za najbolje učenike

03.04.2019.
Prijem za najbolje učenike

Danas smo, u svečanoj sali, organizovali prijem naših najboljih učenika. Iz svakog odeljenja je poziv dobio jedan učenik i to od prvog do osmog razreda. To su učenici koji su pokazali zapažene rezultate.

Sve njih smo okupili da im ukažemo posebnu pažnju za trud i zalaganje koji su uložili u dosadašnjem radu.
Razgovor je protekao u opuštenoj atmosferi, a naši dragi učenici su izneli svoja mišljenja i sugestije o radu naše škole.
Želimo da nam ubuduće ovo budu tradicionalni susreti kako bi što više motivisali naše učenike u postizanju što boljih rezultata.

Aleksandar David

1 | 2Sledeća strana