Autizam među nama

02.04.2019.
Autizam među nama

Povodom 2.aprila, Svetskog dana osoba sa autizmom naša škola se, u znak podrške osobama sa autizmom, priključila globalnoj kampanji "Osvetljeno plavim" i svi veći gradovi osvetljavaju mostove, spomenike, vazne institucije….Učenici nižih razreda ,naše škole tačno u podne su pustili u vis plave balone ,kao doprinos udruženjima za autizam.Pridružili smo se sloganu,,“Srušimo bariere za autizam zajedno: hajde da izgradimo pristupačno društvo”.Neke lekcije ne uče se iz udžbenika.Uče se iz srca.Razliciti smo ,ali duše i osećanja su nam isti.Svi umemo da volimo i da živimo zajedno.

Laura Antelj

1 | 2Sledeća strana