Poremećaj ponašanja kod dece

28.03.2019.
Poremećaj ponašanja kod dece

U našoj školi održano je predavanje na temu:,,Poremećaj ponašanja kod dece ,,Na zadatu temu Nevena Minić defektolog specijalne škole ,,Žarko Zrenjanin u Subotici ,odgovarala je na zanimljiva pitanja zabrinutih roditelja.Mnogi od njih su iskreno postavljali pitanja na nedoumice u vaspitanju dece.Pitanja su se odnosili na odnose unutar porodice,na polazak u 1. razred ,zatim pubertet,uticaj interneta i medija kao i saradnja sa školom kao najboljim saradnikom za svakog roditelja.Predavanje stručnog lica pomoglo nam je da se svi proispitamo i pronađemo najbolji pristup detetu .Predavanje je bilo veoma zanimljivo.

Laura Antelj

1 | 2Sledeća strana