Gimnastika

28.02.2018.
Gimnastika

Danas 28.2.2018. godine održano je opštinsko takmičenje u gimnastici za dečake osnovnih i srednjih škola. Za našu školu takmičili su se Aleks Čupak, učenik 3.4 odeljenja i Karlo Liptak, učenik 4.1 odeljenja.
Pored obaveznih vežbi na parteru i preskoka Aleks je radio vežbe na konju sa hvataljkama i krugovima. Aleks je sa vrlo visokim ocenama na svakoj spravi osvojio 1. mesto među učenicima osnovnih škola od 1. do 4. razreda, čime je stekao pravo nastupa na međuokružno takmičenje. Karlo je pored partera i preskoka vežbao na krugovima i paralelnom razboju i ostao je bez plasmana.
Dečacima sve čestitke za uspeh i trud, a Aleksu želimo puno uspeha u narednoj fazi takmičenja koje će se održati 14.3.2018. u Novom Sadu.

Miroslav Petrović

1 | 2Sledeća strana