Novosti arhiva 2018/19

Atletika

26.03.2019.
Atletika

26.3.2019. godine na gradskom stadionu održano je okružno prvenstvo u atletici za učenike ossnovnih škola. Obnovljen stadion zaista je pružio odličnu sliku i uslove za takmičenje. Našu školu predstavljali su Sofija Rašković i Laura Malatinski iz nižih odeljenja u disciplini trčanje na 60m. Bruno Vojnić Hajdu takmičio se u kategoriji petih i šestih razreda u disciplini tračanja na 300m. U kategoriji sedmih i osmih razreda u disciplini trčanja na 100 m takmičili su se Anđela Rašković i Denis Batori. Ivona Ludaić i Petra Buljovčić trčale su na 300m,dok su Tamara Simić i Zoja Marks uzele učešće u trci na 600m. U disciplini trčanja na 800m nastupili su Teodor Radulović i Aleksa Orlović. Lorena Ledenjak takmičila se u disciplini skoka u vis, Firstner Nina, Ćurčić Srđan i Marko Petrović skakali su u dalj.
Rezultati:
U trci na 60m Sofija Rašković osvojila je 2. mesto vremenom 10,24 s
U trci na 100m Anđela Rašković osvojila je 1. mesto vremenom 13.60 s
U trci na 800m Teodor Radulović je osvojio 3. mesto vremenom 2.29.68 min
U skoku u dalj Nina Firstner osvojila je 3. mesto daljinom 4,13 m
U skoku u vis Lorena Ledenjak zauzela je 4. mesto visinom 1,20 m
U trci na 60m Laura Malatinski osvojila je je 4. mesto 11,32 s
Svim osvajačima plasmana čestitke,a ostalim učesnicima pohvale za trud i zalaganje.

Miroslav Petrović